Ventilátor a čistička vzduchu s teplometem Dyson Purifier Hot+Cool HP07

Ventilátor a čistička vzduchu s teplometem Dyson Purifier Hot+Cool HP07

Ventilátor a čistička vzduchu s teplometem Dyson Purifier Hot+Cool HP07 od společnosti s výborným jménem Dyson . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Ventilátor a čistička vzduchu s teplometem Dyson Purifier Hot+Cool HP07 ve výhodné slevě 18390 Kč

18390 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Oficiální distribuce pro ČR a SR se zajištěním záručního i pozáručního servisu.
1) Účinnost filtrace testována pro částice o velikosti 0.1 mikronu (EN1822, ISO29463). Míra zachytávání plynů se může lišit.2) Testováno na částice pomocí oleje DEHS podle normy EN1822 v uzavřené místnosti dle ASTM F3150. Testováno v režimu MAX V IBR US, účinnost filtrace vyšší než 99,95 %.3) Při maximálním nastavení. Testováno na distribuci vzduchu, čištění v místnosti 81 m³, vyhřátí v místnosti 35m3.4) Vyžaduje zařízení pro spuštění aplikace, Wi-Fi nebo mobilní data, podporu Bluetooth 4.0 a iOS verzi 10 nebo Android verzi 5 (nebo vyšší). Na službu se mohou vztahovat standardní sazby za data a posílání zpráv.5) Kompatibilní hlasové služby naleznete v aplikaci Dyson Link.

Další vlastnosti: . . . . .

Název:
Ventilátor a čistička vzduchu s teplometem Dyson Purifier Hot+Cool HP07
Výrobce:
SKU:
DS-368841-01

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kancelář IN.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentů kvalitních produktů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Kancelář IN.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Plánujete vybavit si svou kancelář stylově, levně a především efektivně? Tak to jste tady správně, během zařizování kanceláře je třeba myslet na to, aby se v ní dobře pracovalo především vám a vašim zaměstnancům. Kancelářský nábytek i vybavení volte vždy tak, aby s přibývajícími dokumenty a šanony jste měli stále dostatek úložných prostor. U nás pořídíte vše, co do své kanceláře potřebujete za opravdu nízké ceny. Přesvědčte se sami.
Vybírejte z nabídky
14437
produktů
114
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kancelář IN.cz