Robotický vysavač iRobot Roomba i3+

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+

Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ od našeho známého výrobce iRobot je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Robotický vysavač iRobot Roomba i3+ aktuálně v akci od 14999 Kč

14999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prodloužená zárukaStačí si zakoupit výrobek iRobot v mezidobí od 15.9. 2021 do 15.1. 2022 a registrovat jej do 31.1. 2022 na webu irobotclub.cz

Chytrá navigace
Roomba i3+ je vybavena gyroskopickým navigačním systémem, který robota naviguje smysluplně a logicky v úhledných řádcích díky před-definovaným pohybům. S nejmodernějšími senzory sledování podlah Roomba® přesně ví kde uklidil a kde je ještě potřeba uklidit. Proto, pokud se baterie vybije během úklidu, robot dojede automaticky do nabíjecí stanice a po dobití začne uklízet tam kde skončil. Tak zajistí úklid celého prostoru. Po dokončení úklidu se v aplikaci zobrazí mapa kde robot uklízel. Zároveň díky senzorům detekce nečistot Dirt Detect se dokáže intenzivněji věnovat místům, která to potřebují. 
Wi-Fi a mobilní aplikace iRobot HOME s iRobot Genius
Díky aplikaci iRobot HOME pro chytrý telefon nebo tablet je jednoduché ovládat robota i když nejste doma. V aplikaci lze robota spustit, nastavit odložený úklid pro různé dny v týdnu a vidět další užitečné informace. Velkou výhodou je, že aplikace iRobot HOME je v českém jazyce. Díky iRobot Genius vám aplikace poskytne prémiové funkce:- Doporučení úklidu během pylové sezóny nebo období línání vašeho zvířecího mazlíčka. - Personalizovaná doporučení časového plánu na základě historie vašich úklidů.- V aplikaci si můžete sami stanovit časový plán úklidu.- Aplikace vám připomene pravidelné čištění částí robota.- Roombu i3 můžete ovládat hlasovými pokyny prostřednictvím služby Google Assistance nebo Alexa (není v českém jazyce).

Detekce stísněných prostor
Senzory upozorní robota aby nevjížděl do stísněných prostor. Při detekci stísněného prostoru se robot zastaví a začne couvat, tato technologie předchází uvíznutí robota.
Design ID Nucleus
Pozoruhodný design připomínající tkanou strukturu kolem okrajů dělá z robota stylový doplněk do vaši domácnosti a má i praktický význam. Povrch je odolný vůči otiskům prstů a ulpívá na něm méně prachu než na ostatních materiálech.

Třístupňový čisticí systém
Roomba i3+ je vybavena patentovaným třístupňovým čistícím systémem AeroForce. V rámci tohoto systému Roomba doslova vyžene nečistoty z každého zákoutí místnosti a nasaje je do sběrného koše, ať už se jedná o úklid tvrdých podlah či koberců. Systém AeroForce soustředí proud vzduchu do úzké štěrbiny mezi rotující kartáče, čímž vzniká silný vakuový efekt.
Rotující boční kartáček
Díky přítomnosti bočního kartáčku dokáže Roomba vytáhnout nečistoty i z míst, kam hlavní kartáče nedosáhnou. Kartáček vyčnívá od těla vysavače a tak čistí i prostor kolem sebe, okolo nábytku, podél stěn a rohů místností.
Dva proti sobě rotující kartáče AeroForce
Robot využívá princip dvou proti sobě rotujících kartáčů, které jsou umístěny v čisticí hlavě robota. Díky nim Roomba velmi efektivně sbírá prach i velké nečistoty z podlahy. Na tvrdých podlahách kartáče ženou nečistoty přímo do sběrného koše. Při úklidu koberců nejdříve dochází k vykartáčování vlákna koberce štětinovým kartáčem, aby se nečistoty dostaly na povrch, následně je gumový kartáč žene do sběrného koše.
Velkokapacitní sběrný koš
Roomba disponuje velkokapacitním sběrným košem na nečistoty AeroVac, jenž pomocí HEPA filtru zachytí i ty nejmenší prachové částice a nepustí je dál do vzduchu. Vzduch z vysavače vychází čistější, než do vysavače vstupuje. 
Automatického vysypávání sběrného koše ve stanici Clean Base
Roomba i3+ v kombinaci s nabíjecí a čisticí stanicí Clean Base vám umožní zapomenout na vysávání na celé týdny. Jednorázový sáček uvnitř stanice pojme až 30 plných sběrných košů robota. Jakmile je čas sáček vyměnit, indikátor na stanici vás upozorní.
Program SPOT
Program SPOT slouží k lokálnímu úklidu. Po ruční aktivaci programu robot důkladně uklidí prostor o průměru 1 m2. 
Nárazník se zpomaleným dotykem
Nárazník se zpomaleným dotykem je šetrný k nábytku a stěnám. Dokáže rozeznat zdánlivé překážky jako přehoz přes postel či závěsy a uklidit tak efektivně i pod postelí či právě kolem záclon a závěsů.
Senzory proti pádu ze schodů
Senzory umístěné na spodní části robota dokáží bezpečně rozeznat volný prostor pod robotem, a tím zcela vyloučit možnost pádu ze schodů. Roomba se otočí a pokračuje dál v úklidu jiným směrem.
Automatické nabíjení v nabíjecí stanici
Po skončení úklidu nebo při nízké kapacitě baterie se Roomba do nabíjecí stanice automaticky vrátí a začne se nabíjet, po nabití se vrátí kde skončil.
Systém proti zamotání do kabelů
Funkce ANTITANGLE zabráňuje zamotání a zaseknutí se do kabelů či třásní od koberce. Když kartáče ucítí odpor, otočí rotaci. Tímto způsobem se robot z kabelů uvolní a může pokračovat v úklidu.Obsah balení: 1x Roomba i31x baterie Li-Ion 1800 mAh (uvnitř robota)1x nabíjecí a čistící stanice Clean Base stanice s kabelem2x jednorázový sáček AllergenLock na nečistoty1x náhradní filtr

Další vlastnosti: Distribuce CZ. Typ filtrace HEPA filtr třídy 13. Typ vysavače robotické. Příslušenství vysavače Dokovací nabíjecí stanice. Hlučnost (dB) 58.

Název:
Robotický vysavač iRobot Roomba i3+
Výrobce:
SKU:
i355840

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kancelář IN.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentů kvalitních produktů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Kancelář IN.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Plánujete vybavit si svou kancelář stylově, levně a především efektivně? Tak to jste tady správně, během zařizování kanceláře je třeba myslet na to, aby se v ní dobře pracovalo především vám a vašim zaměstnancům. Kancelářský nábytek i vybavení volte vždy tak, aby s přibývajícími dokumenty a šanony jste měli stále dostatek úložných prostor. U nás pořídíte vše, co do své kanceláře potřebujete za opravdu nízké ceny. Přesvědčte se sami.
Vybírejte z nabídky
13479
produktů
113
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kancelář IN.cz