Mini rotační turbokartáč 32/35 mm

Mini rotační turbokartáč 32/35 mm

Mini rotační turbokartáč 32/35 mm od výrobce s mnohaletou tradicí  lze u nás pořídit za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Mini rotační turbokartáč 32/35 mm momentálně v akci za 299 Kč

299 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Mini rotační turbokartáč je výborný pomocník pro vysávání čalouněného nábytku, autosedaček nebo malých koberečků. Je vhodný pro všechny vysavače, které mají průměr trubek 32 a 35 mm. (U trubky měříte venkovní průměr v místě, kde ji vsunujete do hubice). Pro dosažení průměru 35 mm je v balení přiložena redukce.Rotační minikartáč má otočnou hlavu, kterou se dá nastavit svislý směr vysáváni. Když budete vysávat vodorovné povrchy, otočíte otvor hubice směrem dolů, pokud svislé, pootočíte otvor před sebe. Vyhnete se tak "lámání rukou" při vysávání napřiklad opěradel.Snadné čistění rotační hubiceDíky své konstrukci je možno celou hubici rozevřít a snadno se tak dostat k vyčištění rotačního kartáče i poháněcí turbínky a náhonu kartáče.
Postup rozevření hubice:Přední otočnou hlavu vytočte na maximum nahoru, až se vámm po spodní černou otočnou lištou ukáže průhledný plast.Povolte pootočním vlevo černou matici pod vstupem trubky do hubice. Matici posuňte směrem od hubice k trubce.Pak od sebe oddělte průhlednou horní část a černou dolní část.Při složení prvně nasaďte do západek plochou část u otočné hlavy a po zavření hubici zajistět matkou.

Další vlastnosti: . . . . .

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kancelář IN.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentů kvalitních produktů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Kancelář IN.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Plánujete vybavit si svou kancelář stylově, levně a především efektivně? Tak to jste tady správně, během zařizování kanceláře je třeba myslet na to, aby se v ní dobře pracovalo především vám a vašim zaměstnancům. Kancelářský nábytek i vybavení volte vždy tak, aby s přibývajícími dokumenty a šanony jste měli stále dostatek úložných prostor. U nás pořídíte vše, co do své kanceláře potřebujete za opravdu nízké ceny. Přesvědčte se sami.
Vybírejte z nabídky
15120
produktů
117
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kancelář IN.cz