Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404GY

Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404GY

Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404GY od společnosti s dlouholetou tradicí Electrolux je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404GY - nyní nakoupíte za 13764 Kč

13764 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čistička vzduchu Electrolux PURE A9, vhodná pro prostory o velikosti 37-92 m2. Disponuje chytrou technologií filtru SMART, přístroj si pamatuje dobu používání a nezkracuje čas doby výměny filtru.

Technologie AirSurround uvádí proud vzduchu do spirály, čímž zajistí lepší proudění vzduchu v místnosti a vyčistí tím vzduch až třikrát rychleji než starší generace čističek vzduchu.
Technologie s označením PureSense po celou dobu činnosti čističky měří aktuální kvalitu ovzduší a automaticky upravuje činnost čističky tak, aby byl vzduch ve vašem okolí co nejčistější.Barva světla na horní vnitřní části čističky vám signalizuje čistotu ovzduší ve vašem okolí. Čistička indikuje PM 2,5 (particulate matter) - to jsou polétavé "částice" do velikosti 2,5 µm, které jsou natolik malé, že se dostávají až do dolních cest dýchacích. Tělo se jich nedokáže zbavit. Číselná hodnota v tabulce níže označuje počet těcho částic v µm/m3 : 

zelená          0-12       kvalita vzduchu velmi dobrá
žlutá            13-35     kvalita vzduchu dobrá
oranžová      36-55     kvalita vzduchu nedostatečná
červená        56-150   kvalita vzduchu silně nedostatečná
nachová       151-250  kvalita vzduchu špatná
kaštanová    >250       kvalita vzduchu velmi špatná

5 fází filtrace:
1. Mechanický filtr prodlužuje životnost celého filtru, zachycuje větší vzdušné částice, mechanické nečistoty a prach.
2. Antibakteriální vrstva Cleancel™ brání růstu mikroorganizmů.
3. Filtr EPA 12 zachytí 99,5 % částic a nečistot o velikosti pouhých 0,3 mikronu, včetně prachu, pylu a jiných alergenů.
4. Uhlíkový filtr zvláště navržený tak, aby zachycoval nepříjemný zápach a kouř do 99 % jeho účinnosti. Rovněž snižuje růst bakterií a plísní ve vaší domácnosti.
5. Ionizátor využívá pozitivní a negativní ionty k odstranění vzdušných nečistot včetně prachu, kouře, pylu a alergenů.

Další funkce:Elektronický displejNoční režimAutomatické sledování kvality vzduchu se smart technologií a aplikací pro systém iOS a Android Senzory teploty, světla, vlhkosti, kvality ovzduší, životnosti filtru Wi-Fi 2,4GHz Certifikace přístroje Evropskou ECARF (Europian center of Allergy Research Foundation)

Další vlastnosti: . . . . .

Název:
Čistička vzduchu Electrolux PURE A9 PA91-404GY
Výrobce:
SKU:
7332543636556

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kancelář IN.cz najdete skvělé zboží oblíbených značek. Přesvědčte se sami a pořiďte si zboží, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortimentů kvalitních produktů. Navíc nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Kancelář IN.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější produkty. Plánujete vybavit si svou kancelář stylově, levně a především efektivně? Tak to jste tady správně, během zařizování kanceláře je třeba myslet na to, aby se v ní dobře pracovalo především vám a vašim zaměstnancům. Kancelářský nábytek i vybavení volte vždy tak, aby s přibývajícími dokumenty a šanony jste měli stále dostatek úložných prostor. U nás pořídíte vše, co do své kanceláře potřebujete za opravdu nízké ceny. Přesvědčte se sami.
Vybírejte z nabídky
12839
produktů
113
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kancelář IN.cz